W dniach 24-26 marca po raz osiemnasty spotkaliśmy się na targach budowlanych GHB. Do hotelu „Cukrownia” w Żninie zjechali przedstawiciele składów budowlanych i producentów. Łącznie impreza gościła blisko 550 osób. Jak co roku, interesy przeplatały się z integracją i dobrą zabawą.

XVIII Targi GHB zainaugurowaliśmy w piątkowy wieczór. O dobrą zabawę, zadbali Jerzy Kryszak, poznański zespół “Goście”, Dj Mikesz i oczywiście prowadzący, Irek Bieleninik, który czuwał nad utrzymaniem dobrej atmosfery przez cały weekend. 

W sobotę o 8:15 wystartowała część targowa wydarzenia. Przez cały dzień trwały rozmowy handlowe i owocne dyskusje finalizowane mnóstwem transakcji. Wszystko w przyjaznej, pełnej humoru atmosferze.

Dzień zakończyliśmy galą wręczenia nagród, gdzie rozstrzygnęliśmy również konkursy targowe. Po części oficjalnej, przyszedł czas na zabawę. Tym razem na scenie GHB zagrała Kasia Kowalska z zespołem, a po koncercie o frekwencje na parkiecie zadbał DJ Mikesz.

Zachęcamy do zapoznania się z galerią zdjęć poniżej. Niebawem na sukceshurtownibudowlanej.pl pojawi się również relacja wideo z imprezy 🙂

Fotorelacja