W dniach 05-07.04. do hotelu “Cukrownia” w Żninie zjechało blisko 600 osób reprezentujących hurtownie oraz producentów materiałów budowlanych. Wszystkim przyświecały te same cele – zrobić dobry biznes, nawiązać nowe kontakty, podyskutować z ciekawymi ludźmi i wreszcie – świetnie się bawić. XIX edycja Ogólnopolskich Targów Budowlanych GHB za nami.

Targi GHB 2024 – w telegraficznym skrócie

Wystartowaliśmy w piątkowy wieczór występem Andrzeja Grabowskiego. Następnie bawiliśmy się przy dźwiękach zespołu “Detonacja” oraz Dj’a Mikesz’a. Całość poprowadził Irek Bieleninik, który jak co roku, czuwał nad pozytywną atmosferą przez cały weekend targowy.

W sobotni poranek przyszedł czas na handel. O 8:15 rozpoczęliśmy część targową imprezy. Przez cały dzień trwały intensywne pertraktacje i dyskusje, które skutkowały setkami sfinalizowanych transakcji i zainicjowały wiele nowych biznesowych znajomości.

Wieczorem odbyła się uroczysta gala wręczenia Złotych Puzzli GHB. Po rozdaniu statuetek, nagrodzono również zwycięzców konkursów targowych, a zwieńczeniem wieczoru był koncert “Elektrycznych Gitar” oraz set Dj’a Mikesza.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do przejrzenia fotorelacji poniżej 🙂